Dysperbit DN to jedna z najpopularniejszych izolacji na polskim rynku. Nasi klienci bardzo często decydują się na ten rodzaj hydroizolacji fundamentów i dachów, ponieważ jest on przede wszystkim tani. Jednak czy dobra cena idzie w parze z wysoką jakością?

DYSPERBIT DN – KUPISZ TUTAJ – KLIKNIJ

Dysperbit DN
Dysperbit DN

Gdy nasi klienci zadają takie pytanie – zawsze odpowiadamy że ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dysperbit DN to przede wszystkim izolacji przeciwwilgociowa a nie przeciw wodna. Można zatem ją stosować tylko tam gdzie woda nie napiera bezpośrednio na fundament a jak sama nazwa wskazuje stosuje się ją tam gdzie występuje jedynie wilgoć. I to właśnie w takich kategoriach należy oceniać ten produkt – jako hydroizolacje przeciwwilgociową. Nie możemy porównywać Dysperbit DN to mas KMB lub innych hydroizolacji ciężkich przeciw wodnych, bo oczywistym jest, że są one bardziej wytrzymałe, Są to izolacje przeciw wodne. Potrafią one wytrzymać znacznie większy napór wody niż Dysperbit DN. Warto przed izolacją fundamentów szczególnie przemyśleć tą kwestię, ponieważ zły dobór hydroizolacji może w przyszłości skutkować odkopywaniem fundamentów a co za tym idzie dodatkowymi kosztami. Na naszym sklepie internetowym znajdziesz różnego rodzaju masy na fundament zaczynając od przeciwwilgociowych a kończąc na ciężkich przeciw wodnych. Klikając tutaj możesz odwiedzić nasz sklep.

Jeśli natomiast chcemy ocenić Dyperbit DN w kategorii hydroizolacji przeciwwilgociowej to możemy otwarcie powiedzieć że jest to bardzo dobry wybór. Dlaczego? Jest to gęsta masa, która nie jest rozcieńczana z wodą. Po nałożeniu na fundament nie spływa oraz charakteryzuje się stosunkowo niewielkim zużyciem. Jest bezwonna i bezrozpuszczalnikowa – nie degraduje styropianu.

Etykieta Dysperbit DN
Etykieta Dysperbit DN

Czym jest DYSPERBIT DN?

Na polskim rynku możemy znaleźć bardzo dużo różnych mas na fundament. Warto zwrócić jednak uwagę że nie każdy produkt może być nazywany Dysperbitem. Aby swój produkt producent mógł nazwać Dysperbit musi on spełniać określone warunki oraz zawierać odpowiednie składniki.

Dysperbit DN z bliska

Czy Dysperbit DN można stosować do przyklejanie styropianu? To pytanie bardzo często pada przy zakupie Dysperbitu – odpowiedź brzmi: nie. Dysperbit DN to nie klej do styropianu. Jeśli do izolacji wykonanej z Dysperbitu chcemy przykleić styropian musimy użyć do tego specjalnie przystosowanej masy lub pianki poliuretanowej.

Poniżej prezentujemy film na którym pokazujemy jak wygląda opisywana przez nas masa, jakie ma właściwości i dlaczego warto ją stosować.

Może to Cię zainteresuje….?

Katalog z naszymi produktami do hydroizolacji fundamentów
Test maty uszczelniającej

Kategorie: Nowości

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *