Od wielu lat naszą pasją jest tworzenie systemów dla budownictwa. Jesteśmy przedsiębiorstwem bazującym na trzydziestoletnim doświadczeniu na rynku budowlanym. Tworzyliśmy i tworzymy wiele rozwiązań dla najbardziej wymagających odbiorców. Rozwiązywanie za naszych klientów problemów związanych z realizacją inwestycji sprawia nam dużą satysfakcję.

Firma ARADO to autoryzowany dystrybutor produktów marki Izolex. Izolex Sp. z o. o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1993 roku. Od początku istnienia zajmowali się produkcją innowacyjnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek nowe rozwiązania i technologie mieli i mają duży wpływ na rozwój rynku hydroizolacji w Polsce oraz poza granicami kraju. Wieloletnie doświadczenie w produkcji hydroizolacji i obsługi bardzo ważnych inwestycji w kraju pozwoliło nam się – z ich pomocą – stać się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej.

Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, której początki sięgają 1989 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek nowoczesne technologie i rozwiązania, stała się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej.W ofercie firmy znaleźć można m.in. mikrozaprawy uszczelniające, produkty epoksydowe, masy bitumiczne, zaprawy PCC, impregnaty, preparaty do renowacji i odgrzybiania, kleje, piany poliuretanowe, gonty oraz bitumiczne materiały rolowe.

Grupa Caparol to koncern o ponad 100-letniej tradycji. Pierwszy zakład produkujący farby budowlane ze „znakiem słonia” rozpoczął działalność w 1895 roku w Ober-Rammstadt koło Frankfurtu nad Menem. Obecnie oferta firmy jest znacznie szersza i obejmuje: farby, tynki, systemy ociepleń, lakiery budowlane oraz materiały renowacyjne. Caparol posiada swoje fabryki na terenie Niemiec oraz m.in. w Austrii, Francji, Szwecji, Włoszech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Chinach i Gruzji. Koncern zatrudnia blisko 3900 pracowników, a roczne obroty grupy sięgają ponad 800 mln euro.

JURGA Sp. z o.o. Sp. k. powstała w 2000 roku. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Krzyżanowo, gdzie do chwili obecnej znajduje się Centrala Firmy oraz Zakład Produkcyjny. Firma ta jest polskim producentem o ugruntowanej pozycji na rynku rodzimym oraz w krajach sąsiadujących. Produkują szeroką gamę wyrobów, które z powodzeniem znajdują zastosowanie na każdym etapie prac budowlanych i remontów oraz rewitalizacji i pielęgnacji obiektów budowlanych. Jednak można je stosować również do obiektów architektury zieleni i środowiska.

Firma MajsterPol zajmuje się produkcją tynków, farb, gruntów, klejów zapraw oraz innych produktów chemii budowlanej. Jest firma rodzinna której zależy na budowaniu długotrwałej relacji z klientem. Posiadają najnowocześniejsza laboratoria oraz pracują wg najwyższych europejskich norm produkcji. Ich produkty posiadają najważniejsze polskie i europejskie certyfikaty jakości.

Firma Kreator zajmuje się sprzedażą narzędzi ręcznych oraz akcesoriów do wszystkich marek elektronarzędzi, frezowania, szczotkowania. Jest częścią koncernu VARO, który działa na rynku już od lat 50 ubiegłego wieku. Produkty firmy KREATOR mają szeroki zakres zastosowania: do wiercenia, wkręcania, cięcia, obcinania, gratowania, szlifowania, polerowania, skrobania oraz innych czynności. Akcesoria KREATOR spełniają międzynarodowe standardy i wymagania bezpieczeństwa.Wysoki poziom jakości i wykonania gwarantuje precyzyjną pracę i zapewnia długą żywotność produktów KREATOR.

Firma Emulbit Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej. Podstawę ich oferty stanowią systemy do wykonywania hydroizolacji: wyroby bitumiczne, folie w płynie, szlamy cementowe (marka Emulbit) oraz systemy naprawcze do konstrukcji żelbetowych (marka Increte). Ich wyroby i usługi opracowują zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klienta, jego wymaganiami i oczekiwaniami. Nadrzędnym celem działalności jest dostarczanie produktów dla najbardziej wymagającej części rynku. Technologie produkcji są całkowicie bezodpadowe – wszystkie asfaltowe odpady poprodukcyjne są zawracane do produkcji i podlegają ponownemu przetworzeniu.

[:pl]Glitherm - Hydroizolacje

Gli-Therm Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą szeregu surowców i produktów chemii specjalistycznej. Technologie oraz produkty, oferowane przez ich firmę zostały opracowane z myślą o satysfakcji i zadowoleniu najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu nowych technologii i ciągłym procesie doskonalenia oraz surowej kontroli jakości ich wyroby spełniają wysokie wymagania dotyczące parametrów użytkowych jakie są wymagane od produktów chemii specjalistycznej. Zajmują się również doradztwem i serwisem dla swoich Klientów, zapewniając dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami analizę przyczyn, diagnozę i szybkie rozwiązywanie problemów. Efektem własnych prac rozwojowych jest rodzina płynów niezamarzających GLITHERM oraz GLICAR – produktów nowoczesnych, spełniających normy branżowe we wszystkich kluczowych obszarach zastosowań, takich jak układy klimatyzacyjne, chłodnicze, solarne i grzewcze.

Kronospan produkuje i dystrybuuje płyty drewnopochodne. Można do nich zaliczyć płyte wiórową, OSB i MFP. Kronospan produkuje również papier dekoracyjny, a także inne produkty takie jak panele blaty robocze, panele ścienne, parapety, płyty kompaktowe, i inne.